передзвонити

Про нас

ПРО СЕБЕ
Привіт! Я – Вікторія, мені 31 і вже 3 роки моєю любов’ю, хобі, мрією і основною роботою є PaMaranchi. До цього я встигла захистити дисертацію з економіки і попрацювати викладачем в університеті.
Проте ніколи не переставала мріяти створювати щось СВОЄ, як будь-яка дівчинка, завжди захоплювалась гарним одягом і, як дівчинка зі зростом 152см, дуже часто шила його на замовлення.
Зізнаюся, зараз часто “краду” наші дитячі моделі для себе.
ЧОМУ PAMARANCHI
Ми хотіли обрати коротке, влучне і яскраве слово, яке б асоціювалось зі щасливою сім’єю та безтурботним дитинством. І помаранчевий як яскравий і життєрадісний колір якнайкраще для цього підходить. А ще в самій назві закладено, що наші маленькі клієнти схожі на тата (Pa) і маму (Ма), але по-своєму унікальні.
ПРО БРЕНД
PaMaranchi – це одяг для дівчаток, трішки для хлопчиків і ще трішки для їхніх мам. Обожнюємо family look’и і за вашим бажанням відшиємо будь-яку нашу модель у парному, доросло-дитячому, варіанті. Наша мета – створювати красивий, зручний, якісний і в міру “дорослий” дитячий одяг. Аби діти, обираючи PaMaranchi, відчували себе стильними і впевненими в собі. Аби, в першу чергу, одяг подобався їм, і водночас проходив контроль якості у батьків. Іншими словами - коли дітям зручно, а мамам у догляді просто.
Головні принципи PaMaranchi:
  • - максимально натуральні тканини;
  • - делікатні цікаві принти, які рідко повторюються;
  • - якість у кожному стібку;
  • - непереборна любов до деталей;
  • - чесність і пунктуальність.
ПРО ВИРОБНИЦТВО
Все це можна втілити в життя лише маючи власне виробництво та контролюючи кожен його етап – від ескізу, розробки лекал, відшиття першого зразка, внесення правок, запуску моделі в пошиття і нарешті упакування та відправки замовлення. Наша команда сьогодні – це висококваліфіковані фахівці, які знаються на своїй справі і яким я повністю довіряю.
ПРО МАТЕРІАЛИ
Ми дуже ретельно підбираємо тканини та завжди тестуємо їх перед запуском в роботу. Любимо щоб “не так, як в інших”, а тому пошук ексклюзивних принтів і фактур – одна з найвідповідальніших місій. Купуємо тканини лише у перевірених постачальників та в основному напряму на європейських фабриках – в Іспанії й Італії. Ми чесні з нашими клієнтами і, якщо стверджуємо, що тканина іспанська, це дійсно правда.
ПРО ЯКІСТЬ І ДЕТАЛІ
Всі наші речі дуже якісні. Це і про стандарти пошиття, і про ідеальну посадку, і про бездоганний крій та авторські лекала. Стараємось доповнити кожну модель оригінальними деталями – аксесуарами чи цікавою обробкою зсередни. Все для того, аби розвивати у юних модників відчуття стилю, хороший смак і вміння вдягатися доречно – як на щодень, так і на свята.
Ми пишаємося кожною нашою моделлю, тішимося кожним вашим фото, рекомендацією і відгуком.
Це значить, що все не дарма і ми на правильному шляху.
Любимо вас до Місяця і назад!
Ваша Вікторія і ваші PaMaranchi